Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki stworzyć tryb serwerowy oraz jakie rzeczy dodać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka,
ostatnio z ekipą postanowiliśmy stworzyć serwer minecraft. Niestety nie mamy pojęcia jaki tryb wybrać i dlatego powstał ten temat.

Mianowicie chcielibyśmy się dowiedzieć jaki jest twój ulubiony tryb na serwerach minecraft, oraz jakie lubisz rzeczy na serwerach. Dodatkowo jeśli możesz chcielibyśmy abyś napisał(a) poniżej jak wyobrażasz sobie serwer na którym spędzał(a) byś czas. Czyli zawarł(a) tam jak najwięcej informacji co chciałbyś, aby było na "twoim" serwerze.

Chcielibyśmy się również dowiedzieć co nie podoba Ci się na serwerach.

Tworząc serwer chcemy sugerować się pasją do tej gry i być dla graczy, dlatego tak cenimy sobie twój post poniżej i prosimy, abyś poświecił te 5/10 minut i napisał post niżej.

Z góry dziękujemy :3.
 

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Opublikowano

Stwórzcie jakiś oryginalny tryb SkyBlock z dużą ilością ciekawych i autorskich zadań na serwer lub jakiś serwer Hardcore, który przypomni graczom stare czasy gry na takich serwerach.

Co do rzeczy na serwerze, to gracze chcieliby na serwerze ujrzeć dużo graczy, bo wiadomo, że trzeba z kim grać, więc musicie zadbać o reklamę, oczywiście gracze chcą widzieć miłą administracje + jakieś ciekawe pluginy, które umilają i ulepszają rozgrywkę, zbędnych pluginów nie wgrywajcie.

Co do nielubianych rzeczy na serwerze, to gracze z pewnością nie chcieliby ujrzeć niedobrej administracji na serwerze, która będzie olewała graczy i serwer.

Opublikowano

skyblock i prison w jednym + dobra ekonomia.

 

ale nawet najwymyślniejszy tryb serwera nie przekona do grania, tak jak dobrze zrobiony serwer.

możesz wziąć jakikolwiek tryb serwera, dobrze go zrobić i gracze będą grać, ale musisz to zrobić porządnie.

porządny serwer, to taki który wyznacza standardy dobrych serwerów.

 

możesz też zrobić typowy serwer easyhc, dobrze go zareklamować i ludzie będą grać, a hajs się będzie zgadzał, lecz taki serwer nie ma wartości.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Stwórzcie jakiś oryginalny tryb SkyBlock z dużą ilością ciekawych i autorskich zadań na serwer lub jakiś serwer Hardcore, który przypomni graczom stare czasy gry na takich serwerach.

Co do rzeczy na serwerze, to gracze chcieliby na serwerze ujrzeć dużo graczy, bo wiadomo, że trzeba z kim grać, więc musicie zadbać o reklamę, oczywiście gracze chcą widzieć miłą administracje + jakieś ciekawe pluginy, które umilają i ulepszają rozgrywkę, zbędnych pluginów nie wgrywajcie.

Co do nielubianych rzeczy na serwerze, to gracze z pewnością nie chcieliby ujrzeć niedobrej administracji na serwerze, która będzie olewała graczy i serwer.

 

Oczywiście, dobra administracja to podstawa. Nasza ekipa jest zbiorem dobrych kolegów, oraz każdy z nas otrzymywał pozytywne opinie na swój temat. Dlatego myślimy, że pod względem administracji jesteśmy dobrze przygotowani. Oraz dziękujemy za wpis pod tematem.

 

skyblock i prison w jednym + dobra ekonomia.

 

ale nawet najwymyślniejszy tryb serwera nie przekona do grania, tak jak dobrze zrobiony serwer.

możesz wziąć jakikolwiek tryb serwera, dobrze go zrobić i gracze będą grać, ale musisz to zrobić porządnie.

porządny serwer, to taki który wyznacza standardy dobrych serwerów.

 

możesz też zrobić typowy serwer easyhc, dobrze go zareklamować i ludzie będą grać, a hajs się będzie zgadzał, lecz taki serwer nie ma wartości.

Zacznę od ostatniego zdania. Rozmyślaliśmy nad takim trybem, ale stwierdziliśmy, że takich serwerów nie chcemy robić, gdyż jest ich w multum. A co do "a hajs się będzie zgadzał", to nie tworzymy tego serwera pod $, a dla graczy z pasji. W mc gramy około 2/3 lata i nadal mamy na nią zajawkę. A dobrych serwerów dla graczy brakuje, każdy stara się jak najwięcej "hajsu" wyciągnąć.

Co do spraw technicznych, to jesteśmy w stanie poświęcić dla nich dużo czasu, aby wszystko "ładnie grało i hulało". Mamy duże doświadczenie w serwerach i myślimy, że przełoży się ono na dopracowanie serwera od strony technicznej na ostatni guzik.

Dziękujemy za post pod tematem :3.

 

Zachęcamy innych do wypowiedzenia się :)

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Opublikowano

Dzięki za post pod tematem.

Nadal czekamy na wasze wypowiedzi, dlatego piszcie, gdyż to was nic nie kosztuje, a dla nas jest to mega ważne!

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Opublikowano

zacytuje się z pewnego tematu:
 

Jeśli nie masz pomysłu na serwer, to po co go robisz?
Pomysł to 90% każdego serwera, pozostałe 10 to wykonanie.

Polecam
1. Usiąść sobie na WC z kartką
2. Myślisz co było i gdzie
3. Zapisujesz 'pomysły' które są na innych serwerach
4. Balansujesz, czy np. Bazary nie wykluczają pluginu na trade
5. Teraz myślisz co ci przeszkadzało na hc, a czego brakowało, np nether, to robisz sobie craftingi potek
6. Wstajesz, wycierasz tyłek.
7. Podchodzisz do PC
8. Realizujesz

Pozdrawiam, przepis na sukces.

Opublikowano

zacytuje się z pewnego tematu:

 

Jeśli nie masz pomysłu na serwer, to po co go robisz?

Pomysł to 90% każdego serwera, pozostałe 10 to wykonanie.

 

Polecam

1. Usiąść sobie na WC z kartką

2. Myślisz co było i gdzie

3. Zapisujesz 'pomysły' które są na innych serwerach

4. Balansujesz, czy np. Bazary nie wykluczają pluginu na trade

5. Teraz myślisz co ci przeszkadzało na hc, a czego brakowało, np nether, to robisz sobie craftingi potek

6. Wstajesz, wycierasz tyłek.

7. Podchodzisz do PC

8. Realizujesz

 

Pozdrawiam, przepis na sukces.

Nam chodzi o to, abyśmy większość punktów, które dodałeś powyżej robić wspólnie. Dlatego też prosimy o wypisywanie rzeczy z np.: pkt. 3, gdyż chcemy stworzyć serwer od graczy dla graczy. Ujmując w jedno chcemy tworzyć serwer z wami.

Oraz jeśli mógłbyś, to prosiłbym o pozostawienie posta poniżej tak jak np: Lord Assasin. Z góry dzięki :>.

 

 

*Dodam jeszcze, że ciągle czekamy na wasze propozycje. Dlatego jeśli nie zostawiłeś wpisu, to nadrabiaj zaległości :P

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Opublikowano

zacytuje się z pewnego tematu:

 

Jeśli nie masz pomysłu na serwer, to po co go robisz?

Pomysł to 90% każdego serwera, pozostałe 10 to wykonanie.

 

Polecam

1. Usiąść sobie na WC z kartką

2. Myślisz co było i gdzie

3. Zapisujesz 'pomysły' które są na innych serwerach

4. Balansujesz, czy np. Bazary nie wykluczają pluginu na trade

5. Teraz myślisz co ci przeszkadzało na hc, a czego brakowało, np nether, to robisz sobie craftingi potek

6. Wstajesz, wycierasz tyłek.

7. Podchodzisz do PC

8. Realizujesz

 

Pozdrawiam, przepis na sukces.

@#Xierip Bardzo mądrze powiedziane, sam korzystam i działa :D

 

Co do serwera może jak masz możliwości techniczne zrób coś innego niż wszyscy, przeanalizuj gdzie najwięcej graczy gra i pomyśl na kiblu co byś mógł dodać żeby serwer był jeszcze bardziej epicki :D

Opublikowano

Dziękujemy wszystkim za wypowiedzenie się w tym temacie. A jeśli jeszcze ktoś tego nie zrobił niech nie zwleka, to dla Ciebie tylko 2 minuty, a dla nas twój głos jest na prawdę ważny! :)

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Opublikowano

zacytuje się z pewnego tematu:

 

Jeśli nie masz pomysłu na serwer, to po co go robisz?

Pomysł to 90% każdego serwera, pozostałe 10 to wykonanie.

 

Polecam

1. Usiąść sobie na WC z kartką

2. Myślisz co było i gdzie

3. Zapisujesz 'pomysły' które są na innych serwerach

4. Balansujesz, czy np. Bazary nie wykluczają pluginu na trade

5. Teraz myślisz co ci przeszkadzało na hc, a czego brakowało, np nether, to robisz sobie craftingi potek

6. Wstajesz, wycierasz tyłek.

7. Podchodzisz do PC

8. Realizujesz

 

Pozdrawiam, przepis na sukces.

 

Nam chodzi o to, abyśmy większość punktów, które dodałeś powyżej robić wspólnie. Dlatego też prosimy o wypisywanie rzeczy z np.: pkt. 3, gdyż chcemy stworzyć serwer od graczy dla graczy. Ujmując w jedno chcemy tworzyć serwer z wami.

Oraz jeśli mógłbyś, to prosiłbym o pozostawienie posta poniżej tak jak np: Lord Assasin. Z góry dzięki :>.

 

 

*Dodam jeszcze, że ciągle czekamy na wasze propozycje. Dlatego jeśli nie zostawiłeś wpisu, to nadrabiaj zaległości :P

Spokojnie od niego się nie uwolnisz. Każdemu to wstawia :)

Opublikowano

Powiem Ci tak, skoro robisz z pasji to nie ważne jaki tryb będzie (byle nie easyhc) ja zagram ;D 

Dawno nie grałem na takim porządnym skyblocku lub freebuildzie (bez plotme bo to już się znudziło -.-) albo survivalu bez gildii :D

r9wfFzB.png

Opublikowano

Powiem Ci tak, skoro robisz z pasji to nie ważne jaki tryb będzie (byle nie easyhc) ja zagram ;D 

Dawno nie grałem na takim porządnym skyblocku lub freebuildzie (bez plotme bo to już się znudziło -.-) albo survivalu bez gildii :D

Dziękujemy za pozostawienie wpisu!

 

**A jeśli czyta, to ktoś kto jeszcze nie zostawił wpisu niech nie zwleka tylko publikuje swoje zdanie poniżej dot. tematu :3

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Opublikowano

Easyhc/HC teraz jest coraz mniej serwerów HC chętnie bym se na jakimś zagrał :) 

ZuA2vj6.png

Opublikowano

Najlepsze serwery jakie ciepło wspominam to poczciwe RolePlay'e w których była dobrze rozwinięta ekonomia (galerie handlowe zdalne i automatyczne) oraz działki za odpowiednio dobraną cenę do zarobków

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Głosy na teraz wyglądają następująco:
    SkyBlock: 1, 1, 1, 1, 1(Łącznie 5 głos)
    HardCore: 1, 1(Łącznie 2 głos)
    Prison: 1(Łącznie 1 głos)
    Survival+Gildie: 1(Łącznie 1 głos)
    FreeBuild: 1, 1, 1(Łącznie 3 głosy)
    Survival: 1(Łącznie 1 głos)
    EasyHardcore: 1(Łącznie 1 głos)
    RolePlay: 1(Łącznie 1 głos)

Czyli z ilością 5 głosów zwycięża tryb SkyBlock. Także nasza ekipa przystępuje od jutra do pracy nad wygranym trybem. A poniżej możecie wypisywać wszystkie rzeczy, które chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na naszym SkyBlocku.

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Opublikowano

Długooo niegralem na serwerze ,,Bez Wymyslow" chodzi mi oto ze najlepiej sie gra na serwerach drop z rud :) spawn moze przypominajacy czasy jjayjokera? wbijasz i podziwiasz poezje blokow legendy minecrafta :) tryb? pewnie ze Hard :) duzo krow :) brak bazarow, luckyblockow, stoniarek, cobbleX :)

<p><span style="color:#ff0000;">//</span></p>

Opublikowano

Długooo niegralem na serwerze ,,Bez Wymyslow" chodzi mi oto ze najlepiej sie gra na serwerach drop z rud :) spawn moze przypominajacy czasy jjayjokera? wbijasz i podziwiasz poezje blokow legendy minecrafta :) tryb? pewnie ze Hard :) duzo krow :) brak bazarow, luckyblockow, stoniarek, cobbleX :)

Na pewno Hard. Dodam do tego, by nie było p2w, tylko ewentualnie, jakieś miksturki, np. +5% szansy na wydobycie rudy. Żadnych diamentów ani innych pierdółek!

 

I atmosfera taka, by normalnych ludzi przyciągała, a "dzieci minkrofta" odciągała. Oczywiście żarty nie są wzbronione, jednak robienie dupereli dla przyciągania graczy robi zawrót głowy.

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Przypomnę post z wczoraj. Tryb serwera został już wybrany, a jest nim SkyBlock.

A poniżej prosimy o wszystkie rzeczy, które lubicie, lub nie lubicie na SkyBlock'ach, bądź ogólnie na serwerach.

Jeśli możesz wypowiedz się tutaj: <klik>, z góry dziękuje :3
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...